Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/deb28973/domains/rows.nl/public_html/owncode/randomNamenTicker.php on line 154

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/deb28973/domains/rows.nl/public_html/owncode/randomNamenTicker.php on line 154

Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/deb28973/domains/rows.nl/public_html/owncode/randomNamenTicker.php on line 156

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/deb28973/domains/rows.nl/public_html/owncode/randomNamenTicker.php on line 156

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/deb28973/domains/rows.nl/public_html/owncode/randomNamenTicker.php on line 157

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/deb28973/domains/rows.nl/public_html/owncode/randomNamenTicker.php on line 158

Zesbanentoernooi: Ranglijst eremetaal

Onderstaande lijst is gebaseerd op de uitslagen van het Zesbanentoernooi (voorheen Vier- en Vijfbanentoernooi) sinds seizoen 1999-2000 tot en met alle verreden wedstrijden in 2017-2018. De lijst is eerst gesorteerd op totaal aan medailles, vervolgens op het aantal gouden, zilveren en bronzen medailles gouden medailles, vervolgens op zilveren, bronzen en tot slot totaal aantal medailles. Bij een exact gelijk aantal medailles (zowel totaal als goud, zilver en brons) wordt op naam gesorteerd.

Update 14 nov. 2014: podiumplaatsen van Gewestelijke Kampioenschappen werden ook meegeteld. Dat was niet correct.
Update 1 dec. 2014: eerst sorteren op goud, dan zilver, dan brons, dan totaal aantal medailles.
 naamwoonplaats   Totaal
1   Arjan BakkerGouda762015111
2   Robert GaasenbeekWestbroek18111544
3   Stan NelissenOuderkerk aan de Amstel126624
4Simon SchoutenAndijk111315
5Mark OoijevaarHoogkarspel97521
6Kelly SchoutenZwaagdijk94013
7Kristine WijdenesOpperdoes91414
8Irene SchoutenAndijk9009
9Jurgen MeijerUtrecht8131031
10Arnold GaasenbeekMaarssen89623
11John van DijkLandsmeer85417
12Johan BakkerRijnsburg84315
13Sjaak OotemanHeemskerk8008
14Ben van HaastrechtRoelofarendsveen7101128
15Cindy VergeerOudewater7209
16Arno van der VeenMeerkerk66517
17Paul RobijnMaasland65718
18Christiaan van den BergUtrecht65415
19Lisa van der GeestWarmond6309
20Evert HoolwerfEemdijk6017
21Sjaak BotmanAndijk5101732
22Eline BaviusZoetermeer56314
23Maud WijtkampHaarlem54312
24Stefan WolffenbuttelNigtevecht54312
25Sjoerd HuismanAndijk54110
26Jan HubertAmsterdam53412
27Eric BisschopsVoorhout53311
28Derk Abel BeckeringhAmstelveen53210
29Kees VerdouwDriebruggen52916
30Simone OudAkersloot52512
31Alfred de BruinStolwijk5218
32Henk van WalderveenDe Meern4121127
33Heleen van VlietLeidschendam47314
34Manouk van EmmerikLeimuiden46515
35Kees HooftAmsterdam4509
36Yvonne SpigtWervershoof44311
37Annemarie VriendMidwoud431017
38Anna LofBroek in Waterland4329
39Michiel de BrauwMaartensdijk4318
40Johan HendriksLijnden4206
41Sanne BaxWormerveer4048
42Anne SmuldersZeist4015
43Jeroen LuteLimmen4004
44Koen de BestMijdrecht4004
45Lieke BakkerUrsem4004
46Jolanda SpruitVlist38415
47Gerard SluijsUtrecht37919
48Eva BuurmanWervershoof36413
49Jane RavesteinDen Haag3508
50Ruud van EgmondUitgeest34512
51Jorn GorterEdam3429
52Marcel NatOost-Graftdijk33612
53Sjors HandgraafVoorhout3339
54Kirsten VelzeboerGouda3306
55Wim de WitZwijndrecht3238
56Hans SchipperWarmond3216
57Daan BestemanAlkmaar3205
58Daniëlle BekkeringDen Ham3205
59Heidi SnoekAbcoude3205
60Jessica van DijkTer Aar3126
61Jaap SmitLeiden3115
62Janno BotmanAndijk3115
63Leon van der WielenZierikzee3115
64Leander van der GeestWarmond3025
65Anneleen ZijlLelystad3014
66Rick SmitHem3014
67Joost VinkNoordwijkerhout3003
68Tessa WittemanLeiden2619
69Fred van den TempelLunteren2518
70Kevin FlorisWormer2518
71Erik-Jan SpijkermanHoorn2439
72Floor BestemanAlkmaar2417
73Manon DolHoorn23510
74Dirk DijksmanVelserbroek2327
75José BootsOostwoud2327
76Wabe de RooijAlphen aan den Rijn2327
77Danique van DijkAlkmaar2316
78Roy MulderNeck2237
79Harm SmitDoorwerth2215
80Michiel MaertenNieuw Vennep2215
81Jorine KoopmanDelft2204
82Remco SchoutenAmmerstol2204
83Hans van den EeckhoutZoetermeer2136
84Kai ReusWinkel2125
85Lucy Hutten-WittemanOegstgeest2125
86Ankie YtsmaDen Haag2114
87Janet BeersHoogkarspel2114
88Rik QualmWassenaar2114
89Mark OoievaarHoogkarspel2103
90Laura van RamshorstNijkerk2035
91Roos van den BosOostknollendam2035
92Marijn TanisLeimuiden2024
93Sam BoonHem2024
94Sjaak SchipperMedemblik2024
95Elma de VriesHaule2013
96Erna HilgersomVoorschoten2013
97Mark van der HulstVoorhout2013
98Tom SchuitSchermerhorn2013
99Anna van den BosOostknollendam2002
100Eva van den BornHoek van Holland2002
101Rigard van KloosterLinschoten2002
102Edwin RoetmanOdijk111820
103Liesbeth MilatzBenthuizen16411
104Camiel van EisZuid-Scharwoude1607
105Marcel KooyRijsenhout15713
106Jurrien GrootOpmeer1528
107Niels OvervoordeDelfgauw1506
108Maartje ZwaanOpperdoes1449
109Rob BisschopsVoorhout1438
110Beau WagemakerHoogkarspel1427
111Jan WestveenLoenen aan de Vecht1405
112Laurens AkerboomTer Aar13913
113Melissa van PierreWilnis13610
114Marije van MarleOostwoud1315
115Jan WartaMonnickendam1304
116Thijs SmetsVlaardingen1304
117Piet GriffioenBreukelen1225
118Denise van der HulstVoorhout1214
119Ilona GrandiaZuilichem1214
120Kurt WubbenPijnacker1214
121Marianne GerritsAmsterdam1214
122Pieter OvermarsAmsterdam1214
123Cees Dirk HolwerdaEnkhuizen1203
124Martijn StormMonster1203
125Natasja RoestLekkerkerk1203
126Mariska van DrogenbroekNieuwer ter Aa1146
127Michelle BuskermolenKudelstaart1146
128Robin VeermanVolendam1135
129Ron KortekaasVoorhout1135
130Stan van den BergOude Wetering1135
131André LosWestbroek1124
132Lillian van HaasterRijnsburg1124
133Sjoerd BrandtMonnickendam1124
134Brian GoldmanDen Haag1113
135Jeroen SchefferBeverwijk1113
136Niels ImmerzeelWilnis1113
137Paul RuttenDelft1113
138Stef ZwitserKatwijk1113
139Wendy de GraafDiemen1113
140Andy van WaesAmstelveen1102
141Dieuwertje van KalkenHem1102
142Iris van der SteltNumansdorp1102
143Jan AchterbergAlphen aan den Rijn1102
144Johan ElstgeestHoogmade1102
145Jordy van WorkumMidwoud1102
146Leon de GrootVinkeveen1102
147Malou HiemstraUtrecht1102
148Moniek van LindenHeiloo1102
149Rachelle van de GriekHeiloo1102
150Remko HuismanAndijk1102
151Ruben StamUitgeest1102
152Sjors SpaargarenKudelstaart1102
153Tijs van der SteenBaarn1102
154Yves VergeerNoordwijk1102
155Frank BisschopOude Wetering1034
156Kim van DuivenvoordeHeemskerk1034
157Akke PronkDe Bilt1023
158Erik Jan KooimanLekkerkerk1023
159Arjen BeckerMaarssen1012
160Bart van BunningenAlmere1012
161Bart van der ValkPijnacker1012
162Christiaan GrigoleitAmsterdam1012
163Jessica MerkensLangbroek1012
164Lieke MossinkoffAkersloot1012
165Lucas BisschopOude Wetering1012
166Remco BoonstoppelMaarssen1012
167René van HofslotAmersfoort1012
168Robert WiertsUtrecht1012
169Sara van VlietSoest1012
170Sjors van der MeerBoskoop1012
171Tjilde BennisZoeterwoude1012
172Boris OosterwijkBroek in Waterland1001
173Chris WittyEindhoven1001
174Eric-Jan HagedoornGouderak1001
175Erik van de ValkPoeldijk1001
176Floortje MackaijWoerden1001
177Freek BenschopMontfoort1001
178Geertruida van WonderenAmsterdam1001
179Gerrit BoonstoppelMaarssen1001
180Greg NieuwenhuysAmsterdam1001
181Hans PaterWaarland1001
182Harrie de HaanHeerhugowaard1001
183Ilse HooglandLeusden1001
184Ivar ImmerzeelWilnis1001
185Jeroen JanissenHaarlem1001
186Jesse VersluisLopik1001
187Jolinda LuteLimmen1001
188Joost de OudenMaarssen1001
189Jordy BuskermolenKudelstaart1001
190Kay SchipperMedemblik1001
191Kevin RegelinkWilnis1001
192Mats StoltenborgHoofddorp1001
193Michelle de BruijnCapelle aan den IJssel1001
194Michelle van den HoekRijnsburg1001
195Mireille ReitsmaEmmeloord1001
196Perry van WijkOegstgeest1001
197Petra GrimbergenHeerenveen1001
198Petra de Boer-GrimbergenAmsterdam1001
199Ramona WesterhuisBlokker1001
200Renée BarendregtKedichem1001
201Robin SnoekAbcoude1001
202Roel MiddelburgHeemstede1001
203Ron HugtenburgAmsterdam1001
204Tessa SnoekAbcoude1001
205Willem BrantjesUitgeest1001
206Wim SteenbergenHogebrug05914
207Emma EngbersDelft05611
208Richard LoumanAmsterdam0459
209Jaap PereboomVenhuizen0448
210Jan SmitPurmerend0437
211Linda BouwensDen Haag0437
212Jochem UytdehaageBlaricum0426
213Jan HopmanPetten0415
214Bert KoelewijnSoest0347
215Richard KramerHoogkarspel0347
216Swen FaberLandsmeer0336
217Petra SpigtWervershoof0314
218Tonny van VlietZeewolde0257
219Auke BroexOuderkerk aan de Amstel0235
220Bram VersteegAmersfoort0224
221Femke RoemerAmsterdam0224
222Jan-Willem BroosDelft0224
223Erik ValentAmstelveen0213
224Ewout NijghRijnsburg0213
225Floortje BolAvenhorn0213
226Jolanda LangelandBedum0213
227Lisanne BuurmanWervershoof0213
228Marcel van HamAlkmaar0213
229Nardus BosmaMiddenmeer0213
230Antoine de SchipperUtrecht0202
231Cas van TrierumHeemstede0202
232Cees MissaarSchagen0202
233Lars HoogenboomHaarlem0202
234Richard StolwijkEde0202
235Marlous PrinzenAmersfoort0156
236Thijs SmitLeiden0156
237Eva Riemersma-van RheenenBergschenhoek0134
238Henk HuitemaAmersfoort0134
239Maarten van der SalmZoeterwoude0134
240Petra van BergeijkOdijk0134
241Willem BlakbornHeiloo0134
242Tom den HeijerGouda0123
243Arjen van KetelAmsterdam0112
244Bernard JansenMaarssen0112
245Brit QualmWassenaar0112
246Ellen de WaardHeiloo0112
247Gerard NijghRijnsburg0112
248Haijo van der WerfLandsmeer0112
249Jaap Klaver Zand0112
250Jan OliemansKudelstaart0112
251Jerrie SuykerPijnacker0112
252Job de RidderNoordwijk0112
253Kimberly MuusseZaandam0112
254Mariska HuismanWest-Graftdijk0112
255Mark HuismanAndijk0112
256Mark van der HarstDiemen0112
257Marten GroeneveldHeerhugowaard0112
258Melvin van ZantenOude Wetering0112
259Mischa CoolenHeerenveen0112
260Robert GodfroidMonnickendam0112
261Ruud SlagterLutjebroek0112
262Sam MeissenVenhuizen0112
263Andrea SikkemaRolde0101
264Anne LeltzVoorhout0101
265Arno VeenstraSint Maarten0101
266Bart van der VlugtHoofddorp0101
267Bram BiesterveldVolendam0101
268Bram BruschkeLimmen0101
269Danny VerdelRoelofarendsveen0101
270Dirk PeetoomDirkshorn0101
271Doke SchoonhovenAmersfoort0101
272Erik van der LippeUtrecht0101
273Floris GertsVoorschoten0101
274Guus HeijnenAmsterdam0101
275Imme KampenPurmerend0101
276Joeri KlousAssendelft0101
277Kees KroonVolendam0101
278Klaas van WonderenWarmenhuizen0101
279Koen KlinkhamerAlkmaar0101
280Laura den OtterUtrecht0101
281Lianne BurgerWaarland0101
282Lieke SplinterHaarlem0101
283Marie-Christine PlatUtrecht0101
284Marieke van HoekOegstgeest0101
285Mark OlsthoornDelft0101
286Martine van ZalingeVolendam0101
287Max van BoxelAbcoude0101
288Max van HonschotenSpaarndam0101
289Naomi VerkerkNieuw Vennep0101
290Nico NotenboomNaarden0101
291Onno ZonneveldNieuw Vennep0101
292Paul MontaubanAmersfoort0101
293Paula MolWervershoof0101
294Peter PaauwRijnsburg0101
295Piet KantNieuw Vennep0101
296Piet SlikkerBroek op Langedijk0101
297Piet van DoornDe Kwakel0101
298Remco LeeflangMaarssen0101
299Richard BoefReeuwijk0101
300Ruben KieftenburgHoorn0101
301Ruud PouwHilversum0101
302Simon ZwartNieuw Vennep0101
303Stefan TeeuwenDe Zilk0101
304Tamara GrootEgmond aan den Hoef0101
305Tessa VeltmanHoofddorp0101
306Teun de WitGouda0101
307Thom de KlerkBeinsdorp0101
308Tino DekkerWarmenhuizen0101
309Vera van DitshuizenUtrecht0101
310Wieteke CramerLemmer0101
311Wil van der NeutOudewater0101
312Yoeri LissenbergAlmere0101
313Tom van VlietOudewater0044
314Arjan SchilderUrsem0022
315Christiaan HoekstraStompwijk0022
316Cor SchoenSchagerbrug0022
317Edward HagenVelserbroek0022
318Eline van den PolPutten0022
319Evi van EkrisWoerden0022
320Helen van GoozenHoogmade0022
321Jacques 't HoenRijsenhout0022
322Jouke HoogeveenAmsterdam0022
323Lianne van LoonGouda0022
324Marieke van EdeUtrecht0022
325Martin van de PolAmerongen0022
326Rick van der HoornTer Aar0022
327Andres LandmanDiemen0011
328Anna den HertogGouda0011
329Arno HendrikseVinkeveen0011
330Astrid de GraafNaarden0011
331Axel KoopmanHeemskerk0011
332Bart ter HaarEemnes0011
333Bart van VelzenLeimuiden0011
334Carolien RutgersKamerik0011
335Christijn GroeneveldHeerhugowaard0011
336Co van der LaanVinkeveen0011
337Danielle OotesPurmerend0011
338Egbert van BlaaderenOuderkerk aan de Amstel0011
339Elwin SwinkelsEdam0011
340Emma ToorNieuwkoop0011
341Frank WilderinkBroek in Waterland0011
342Fred DrogtropDen Dolder0011
343Friederike GehringKeulen (Duitsland)0011
344Gert Jan van DiepenWervershoof0011
345Hans GriffioenAmsterdam0011
346Jenita Hulzebosch-SmitLoozen0011
347Job de VastGouda0011
348Johan de HeerHagestein0011
349Joost JuffermansLeidschendam0011
350Jorrit BoekelAbbekerk0011
351Karin BakkerUrsem0011
352Kim SlegtenhorstHoofddorp0011
353Koen StoffersHeukelum0011
354Koos NulkesBloemendaal0011
355Lucia KrigerAalsmeer0011
356Manon IskesIJmuiden0011
357Marcel SnippeDen Helder0011
358Martin de VriesLandsmeer0011
359Mathijs DirksenDiemen0011
360Moniek SpigtWervershoof0011
361Nico PasschierWieringerwerf0011
362Nicole de KoningWilnis0011
363Peter ter BraakeBunnik0011
364Pim KeetmanWinkel0011
365Raymond van der GeestVoorschoten0011
366Robert KampermanAlmere0011
367Roy FrinkingAkersloot0011
368Roy van EsAlphen aan den Rijn0011
369Sake StevenhaagenAmsterdam0011
370Sanne TeekensBodegraven0011
371Sjaak OudAkersloot0011
372Suzanne MulderAmsterdam0011
373Tessa KortekaasVoorhout0011
374Tessa SteenkampLeiden0011
375Thijs VermaakWoerden0011
376Wesley HollenbergUitgeest0011
377Wop van CappelleCulemborg0011
GoFysio Actieve Therapie
Dennis Verlaan, Schaatsen slijpen meer
Steun ons bij het draaiend houden van deze website. Alle hulp is welkom. Echt! Interesse in adverteren/sponsoren? Schiet ons aan of mail ons.

Wedstrijdkalender

1 okt
Marathoncompetitie
Utrecht
8 okt
Marathoncompetitie
Utrecht
15 okt
Marathoncompetitie
Utrecht
21 okt
KPN Marathon Cup 1...
Amsterdam
22 okt
Zesbanen toernooi
Utrecht
28 okt
Regiotop 1
Leeuwarden

Zoek uitslagen

Voer een (deel van een) naam in: