Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/deb28973/domains/rows.nl/public_html/owncode/randomNamenTicker.php on line 154

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/deb28973/domains/rows.nl/public_html/owncode/randomNamenTicker.php on line 154

Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/deb28973/domains/rows.nl/public_html/owncode/randomNamenTicker.php on line 156

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/deb28973/domains/rows.nl/public_html/owncode/randomNamenTicker.php on line 156

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/deb28973/domains/rows.nl/public_html/owncode/randomNamenTicker.php on line 157

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/deb28973/domains/rows.nl/public_html/owncode/randomNamenTicker.php on line 158

Alle podiumplaatsen in seizoen 2017-2018



Beloften

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
3 mar 2018KPN Marathon Cup 16 - FinaleBeloftenThomas GeerdinckDanny StamJoeri Klous
17 feb 2018KPN Marathon Cup 15 - Ruud Aerts Sport marathonBeloftenHenriek van MilligenLuuk LoohuisMaarten van der Salm
9 feb 2018KPN Marathon Cup 13 - PCH Dienstengroep MarathonBeloftenJeroen JanissenMarwin TalsmaThomas Geerdinck
20 jan 2018KPN Marathon Cup 12 - Bouwselect MarathonBeloftenVictor RamlerSjors van der MeerCas van Trierum
13 jan 2018KPN Marathon Cup 11BeloftenCas van TrierumSjors van der MeerHendrik Poelstra
10 jan 2018Nationale wedstrijdBeloftenRonald HaasjesJoeri KlousCasper de Gier
6 jan 2018KPN Marathon Cup 10BeloftenKoen KlinkhamerFloran BathoornArjen van der Kieft
23 dec 2017KPN Marathon Cup 9BeloftenBart VreugdenhilGerwin SmitTimothy Loubineaud
20 dec 2017Nationale wedstrijdBeloftenJoeri KlousHendrik PoelstraJesse Vriend
16 dec 2017KPN Marathon Cup 8 - De Uithof BokaalBeloftenJesse VriendRuud SlagterTom den Heijer
9 dec 2017KPN Marathon Cup 7 - De Scheg MarathonBeloftenEngbert de VegtTimothy LoubineaudLeander van der Geest
25 nov 2017KPN Marathon Cup 6 - AB Vakwerk Marathon/Sjoerd Huisman BokaalBeloftenLuuk LoohuisVictor RamlerHendrik Poelstra
18 nov 2017KPN Marathon Cup 5 - Jan van der Hoorn schaatssport marathonBeloftenChiel SmitJeroen JanissenTimothy Loubineaud
11 nov 2017KPN Marathon Cup 4 - Skate4AIR MarathonBeloftenKees HeemskerkJordy van WorkumLeander van der Geest
4 nov 2017KPN Marathon Cup 3 - AB Vakwerk MarathonBeloftenJoeri KlousJan KorenbergJos de Vos
28 oct 2017KPN Marathon Cup 2 - KPMS Bouwadvies MarathonBeloftenCasper de GierVictor RamlerJanno Botman
21 oct 2017KPN Marathon Cup 1 - 46-ste Jaap Eden TrofeeBeloftenGerwin SmitHenriek van MilligenCas van Trierum

Combi D-H

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
1 feb 2018PrestatietochtCombi D-HMarcel de WitJos de WolfArjean Baas
30 jan 2018PrestatietochtCombi D-HJaap DekkerJan LansinkTwan van Heel
26 jan 2018PrestatietochtCombi D-HGert MulderijPaul van MaarenTimo Herranen
23 jan 2018PrestatietochtCombi D-HJaap DekkerThomas PuttersArnoud Assendorp

Dames

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
25 feb 2018Zesbanen toernooi 12DamesLynn DekkerEmma KantBrit Qualm
3 feb 2018Zesbanen toernooi 11DamesLinda HallingFemke MossinkoffDoke Schoonhoven
20 jan 2018Zesbanen toernooi 10DamesEvelien VijnTessa SnoekJanet Beers
14 jan 2018Zesbanen toernooi 9DamesJanet BeersTessa SnoekPien van den Bos
3 jan 2018Zesbanen toernooi 8DamesTessa SnoekJanet BeersPien van den Bos
29 dec 2017Zesbanen toernooi 7DamesJanet BeersPien van den BosFemke Mossinkoff
16 dec 2017Zesbanen toernooi 6DamesLynn DekkerRigt KalsbeekSanne Teekens
10 dec 2017Zesbanen toernooi 5DamesRoos MarkusTessa SnoekPien van den Bos
1 dec 2017Zesbanen toernooi 4DamesTessa SnoekJanet BeersMalou Hiemstra
5 nov 2017Zesbanen toernooi 3DamesSuzanne KlousJanet BeersPien van den Bos
4 nov 2017Zesbanen toernooi 2DamesJanet BeersBente KerkhoffTessa Snoek
22 oct 2017Zesbanen toernooi 1DamesMalou HiemstraJanet BeersBente Kerkhoff
18 feb 2018BaankampioenschapDamesSara van VlietRienke BoonstraJonna Sabel
3 dec 2017Evert Kroon BokaalDamesRienke BoonstraEline van den PolMalou Hiemstra
22 nov 2017Gewestelijk kampioenschap NH/UDamesBeau WagemakerLaura van RamshorstJanet Beers
12 nov 2017Gewestelijk Kampioenschap Zuid-HollandDamesLoesanne van der GeestInge MostertTjilde Bennis
2 mar 2018Marathon NoordlarenDamesBeau WagemakerKelly SchoutenEmma Engbers
1 mar 2018Marathon ArnhemDamesIneke DeddenRoza BlokkerNicky van Leeuwen
28 feb 2018Marathon HaaksbergenDamesManon KammingaElma de VriesBeau Wagemaker
25 feb 2018KPN Grand Prix 5 - Finale Sea Ice ClassicDamesLisa van der GeestElma de VriesJade van der Molen
24 feb 2018KPN Grand Prix 4DamesLisa van der GeestIneke DeddenElma de Vries
22 feb 2018KPN Grand Prix 3DamesBianca BakkerElma de VriesCorina Strikwerda
9 feb 2018Regiotop 7 - finaleDamesFenna ZandstraRixt Bessels-KuipersAnnemarie van der Wal
31 jan 2018KPN Grand Prix 1: Alternatieve ElfstedentochtDamesAnne TauberIris van der SteltElma de Vries
27 jan 2018Open Nederlands KampioenschapDamesLisa van der GeestClarissa van MaarenAggie Walsma
14 jan 2018Nederlands Kampioenschap Mass startDamesAnnouk van der WeijdenBianca BakkerElma de Vries
13 jan 2018Regiotop 6DamesDemi van BenthemMaya de JongJanet Beers
1 jan 2018Nederlands KampioenschapDamesIrene SchoutenLisa van der GeestEmma Engbers
23 dec 2017Regiotop 5DamesJanet BeersDemi van BenthemBente Kerkhoff
9 dec 2017Regiotop 4DamesJaninka van WeperenJanet BeersMaya de Jong
25 nov 2017Regiotop 3DamesDemi van BenthemMaya de JongJanet Beers
11 nov 2017Regiotop 2DamesDemi van BenthemBente KerkhoffJanet Beers
29 oct 2017Mass start 2DamesIrene SchoutenJanneke EnsingMelissa Wijfje
28 oct 2017Regiotop 1DamesAnna van den BosDemi van BenthemMaya de Jong
1 feb 20184-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesGonny Brunia-BruniaErika BremerLois Koster
30 jan 20183-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesGonny Brunia-BruniaMarjan van der DriftNienke Slobbe
28 jan 2018Open Oostenrijks KampioenschapDamesAnneke PetersDaniŽlle BekkeringImke Hermans
26 jan 20182-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesMieke van Kuijk
26 jan 20182-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesAndra van den Hoeven
26 jan 20182-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesRuth Schotborgh
26 jan 20182-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesAnnemarie van Wolfswinkel
26 jan 20182-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesHilly Oosting
26 jan 20182-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesIvonne Kok
26 jan 20182-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesCoosje Brandwijk
26 jan 20182-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesNell Veldt-Oudhuis
26 jan 20182-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesLinda de Wit
25 jan 2018CriteriumDamesKelly SchoutenJessica MerkensSimone Warmerdam
23 jan 20181-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesJeanet Luteijn
23 jan 20181-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesJacqueline Voormolen-Van der Blom
23 jan 20181-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesMieke van Kuijk
23 jan 20181-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesStefanie Pieterse-Oostveen
23 jan 20181-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesSiebrich de Boer
23 jan 20181-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesAnnet te Winkel
23 jan 20181-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesHanneke van Breugel
23 jan 20181-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesAnneke van Brakel
23 jan 20181-de Alternatieve Elfsteden toertochtDamesInge Pasman

Dames 40

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
9 jan 2018Flevobokaal 3Dames 40Nicole de Koning
19 dec 2017Flevobokaal 2Dames 40Nicole de Koning
12 dec 2017Flevobokaal 1Dames 40Claudia van HeelNicole de Koning

Dames A-poule

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
28 sep 2017Mass start 1Dames A-pouleJanneke EnsingElena MÝller-RigasBianca Bakker
29 jun 2017Zomer mass startDames A-pouleIrene SchoutenHeather Richardson-BergsmaCarlijn Achtereekte

Dames Regio

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
20 dec 2017Nationale wedstrijdDames RegioRoos TabakTessa SnoekJanet Beers

Dt+r

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
10 jan 2018Nationale wedstrijddt+rLisa van der GeestIris van der SteltCorina Strikwerda

Heren

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
18 feb 2018BaankampioenschapHerenDouwe BoonstraMartijn de BoerRuben van Os
3 dec 2017Evert Kroon BokaalHerenDouwe BoonstraViktor ToonenJurjen Westenberg
22 nov 2017Gewestelijk kampioenschap NH/UHerenMats StoltenborgJouke HoogeveenMark van der Harst
12 nov 2017Gewestelijk Kampioenschap Zuid-HollandHerenRemco SchoutenNiels OvervoordeMaarten van der Salm
2 mar 2018Marathon NoordlarenHerenSimon SchoutenCrispijn AriŽnsRemco Schouten
1 mar 2018Marathon ArnhemHerenBart de VriesErik Jan KooimanCrispijn AriŽns
28 feb 2018Marathon HaaksbergenHerenSimon SchoutenSjoerd den HertogBob de Vries
25 feb 2018KPN Grand Prix 5 - Finale Sea Ice ClassicHerenFrank VreugdenhilKars JansmanJordy Harink
24 feb 2018KPN Grand Prix 4HerenGary HekmanCrispijn AriŽnsSimon Schouten
22 feb 2018KPN Grand Prix 3HerenCrispijn AriŽnsGary HekmanSimon Schouten
31 jan 2018KPN Grand Prix 1: Alternatieve ElfstedentochtHerenErik Jan KooimanBart MolFrank Vreugdenhil
27 jan 2018Open Nederlands KampioenschapHerenBart HoolwerfEvert HoolwerfCrispijn AriŽns
14 jan 2018Nederlands Kampioenschap Mass startHerenWillem Hoolwerf jr.Stefan WolffenbuttelJohan Knol
29 oct 2017Mass start 2HerenKoen VerweijArjan StroetingaGary Hekman
1 feb 20184-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenPhilip van AerssenSjaak BotmanJean-Luc Ostyn
30 jan 20183-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenKurt WubbenArno van der VeenKurt van de Nes
28 jan 2018Open Oostenrijks KampioenschapHerenNiels ImmerzeelEngbert de VegtSjors van der Meer
26 jan 20182-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenRenť van der Meulen
26 jan 20182-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenBart Streefkerk
26 jan 20182-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenJaap Roeland
26 jan 20182-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenUdo Rainer
26 jan 20182-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenGerrit Sellis
26 jan 20182-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenRobert Aalderink
26 jan 20182-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenBart ter Haar
26 jan 20182-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenLeen Wielhouwer
26 jan 20182-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenPascal Bosma
25 jan 2018CriteriumHerenBart HoolwerfCrispijn AriŽnsRemco Schouten
23 jan 20181-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenJoep Vlasveld
23 jan 20181-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenWim Lankhorst
23 jan 20181-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenBart ter Haar
23 jan 20181-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenVincent van Dijk
23 jan 20181-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenWim Beldman
23 jan 20181-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenArno van Hemert
23 jan 20181-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenHans Krugenberg
23 jan 20181-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenKees Lansbergen
23 jan 20181-de Alternatieve Elfsteden toertochtHerenHenk van Hemert

Heren A-poule

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
28 sep 2017Mass start 1Heren A-pouleDouwe de VriesSven KramerRobert Post
29 jun 2017Zomer mass startHeren A-pouleArjan StroetingaGary HekmanRobert Post

Heren B-poule

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
28 sep 2017Mass start 1Heren B-pouleKars JansmanMats StoltenborgRuurd Dijkstra
29 jun 2017Zomer mass startHeren B-pouleSven KramerOlivier JeanBob de Vries

Heren C

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
25 feb 2018Zesbanen toernooi 12Heren CJaap SmitRuben StamJoram Verkerk
3 feb 2018Zesbanen toernooi 11Heren CJoram VerkerkBart SegersRoel Boek
20 jan 2018Zesbanen toernooi 10Heren CJesper KoenTom de GoedeRienk Engele
14 jan 2018Zesbanen toernooi 9Heren CJohan BakkerJaap SmitRoel Boek
3 jan 2018Zesbanen toernooi 8Heren CJohan BakkerRienk EngeleSjors Handgraaf
29 dec 2017Zesbanen toernooi 7Heren CJoram VerkerkMaikel StamRienk Engele
16 dec 2017Zesbanen toernooi 6Heren CJaap SmitJesper KoenRick van Hemert
10 dec 2017Zesbanen toernooi 5Heren CJaap SmitAndrť LosJohan Bakker
1 dec 2017Zesbanen toernooi 4Heren CJohan BakkerAndrť LosJelle de Boer
5 nov 2017Zesbanen toernooi 3Heren CAndrť LosMerijn ScheperkampJelle de Boer
4 nov 2017Zesbanen toernooi 2Heren CJelle de BoerRoel BoekDouwe Boonstra
22 oct 2017Zesbanen toernooi 1Heren CJaap SmitJohan BakkerHans van den Eeckhout
10 jan 2018Nationale wedstrijdHeren CJochem UithovenJoram VerkerkJohan Bakker
20 dec 2017Nationale wedstrijdHeren CJochem UithovenTwan BerlijnBart Streefkerk

Heren C1

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
4 mar 2018Marathoncompetitie 13Heren C1Viktor ToonenDouwe BoonstraAndrť Los
11 feb 2018Marathoncompetitie 12Heren C1Douwe BoonstraMartijn de BoerViktor Toonen
4 feb 2018Marathoncompetitie 11Heren C1Martijn de BoerRuben van OsEdwin Roetman
28 jan 2018Marathoncompetitie 10Heren C1Merijn ScheperkampDouwe BoonstraViktor Toonen
21 jan 2018Marathoncompetitie 9Heren C1Simon den BraberMartijn de BoerViktor Toonen
7 jan 2018Marathoncompetitie 8Heren C1Viktor ToonenRuben van OsTim Gielissen
17 dec 2017Marathoncompetitie 7Heren C1Viktor ToonenMartijn de BoerSake de Jong
3 dec 2017Marathoncompetitie 6Heren C1Arnold GaasenbeekDouwe BoonstraViktor Toonen
26 nov 2017Marathoncompetitie 5Heren C1Viktor ToonenDouwe BoonstraMartijn de Boer
19 nov 2017Marathoncompetitie 4Heren C1Viktor ToonenArnold GaasenbeekArno van der Veen
12 nov 2017Marathoncompetitie 3Heren C1Arno van der VeenMerijn ScheperkampTeun de Wit
29 oct 2017Marathoncompetitie 2Heren C1Viktor ToonenArjen BeckerMartijn de Boer
15 oct 2017Marathoncompetitie 1Heren C1Simon BorsenMerijn ScheperkampArnold Gaasenbeek
8 oct 2017TrainingsmarathonHeren C1Simon BorsenMerijn ScheperkampTeun de Wit
1 oct 2017TrainingsmarathonHeren C1Merijn ScheperkampTeun de WitArno van der Veen

Heren C2

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
4 mar 2018Marathoncompetitie 16Heren C2Freark van der KooiTimon VeermanHenk van Walderveen
25 feb 2018Marathoncompetitie 15Heren C2Lars VernetJillis KinkelRobert Huiting
11 feb 2018Marathoncompetitie 14Heren C2Freark van der KooiAnton MinkTimon Veerman
4 feb 2018Marathoncompetitie 13Heren C2Freark van der KooiTimon VeermanAlwin de Vries
28 jan 2018Marathoncompetitie 12Heren C2Anton MinkHenk van WalderveenFreek Wiltenburg
21 jan 2018Marathoncompetitie 11Heren C2Tjeerd YtsmaStijn van de BuntAnton Mink
14 jan 2018Marathoncompetitie 10Heren C2Henk-Jan van den HoornTimon VeermanTim van Dijk
7 jan 2018Marathoncompetitie 9Heren C2Simon den BraberErik KroonGerard Sluijs
17 dec 2017Marathoncompetitie 8Heren C2Gerard SluijsFreark van der KooiWillem van der Goes
3 dec 2017Marathoncompetitie 7Heren C2Stan van VlietOfke Teekens sr.Anton Mink
26 nov 2017Marathoncompetitie 6Heren C2Stan van VlietStijn BeekelaarXander Moerman
19 nov 2017Marathoncompetitie 5Heren C2Xander MoermanHenk van WalderveenErik Kroon
12 nov 2017Marathoncompetitie 4Heren C2Sybren van der ZeeOfke Teekens sr.Timon Veerman
5 nov 2017Marathoncompetitie 3Heren C2Stan van VlietHenk-Jan van den HoornGerard Sluijs
29 oct 2017Marathoncompetitie 2Heren C2Malou HiemstraOfke Teekens sr.Anton Mink
15 oct 2017Marathoncompetitie 1Heren C2Stan van VlietXander MoermanGerard Sluijs
8 oct 2017TrainingsmarathonHeren C2Stan van VlietGerard SluijsXander Moerman
1 oct 2017TrainingsmarathonHeren C2Stan van VlietTon van KloosterTjeerd Ytsma

Heren C3

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
4 mar 2018Marathoncompetitie 16Heren C3Ties LemmersRoeland MenninkMartijn Suurd
25 feb 2018Marathoncompetitie 15Heren C3Florian ReimusBart de KwaastenietRichard Grootveld
11 feb 2018Marathoncompetitie 14Heren C3Florian ReimusRobin RozeboomMartijn Suurd
4 feb 2018Marathoncompetitie 13Heren C3Sanne TeekensNathalie DijsDaan Pietersen
28 jan 2018Marathoncompetitie 12Heren C3Robin RozeboomNiels WilleboordseRoeland Mennink
21 jan 2018Marathoncompetitie 11Heren C3Niels SpruijtMatthijs BeerepootMartijn Suurd
14 jan 2018Marathoncompetitie 10Heren C3Joris MattheeSanne TeekensNiels Willeboordse
7 jan 2018Marathoncompetitie 9Heren C3Joris MattheeNiels WilleboordseMatthijs Beerepoot
17 dec 2017Marathoncompetitie 8Heren C3Joris MattheeMartijn SuurdMatthijs Beerepoot
3 dec 2017Marathoncompetitie 7Heren C3Joris MattheeNiels WilleboordseKees Verdouw
26 nov 2017Marathoncompetitie 6Heren C3Timo LammeJoris MattheeNiels Willeboordse
19 nov 2017Marathoncompetitie 5Heren C3Joris MattheeDirk van ArkelHans Edens
12 nov 2017Marathoncompetitie 4Heren C3Lars VernetHans EdensDaan Pietersen
5 nov 2017Marathoncompetitie 3Heren C3Lars VernetNiels WilleboordseFloris Hout
29 oct 2017Marathoncompetitie 2Heren C3Timo LammeHans EdensJeroen Wolters
15 oct 2017Marathoncompetitie 1Heren C3Lucas GreselTimo LammeSanne Teekens
8 oct 2017TrainingsmarathonHeren C3Timo LammeRichard ScheerderSanne Teekens
1 oct 2017TrainingsmarathonHeren C3Richard ScheerderRonald de BeerLeonard Goudswaard

Heren C4

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
4 mar 2018Marathoncompetitie 15Heren C4Bianca VermeulenVictor van†der DoornMaaike Coljť
25 feb 2018Marathoncompetitie 14Heren C4Victor van†der DoornBianca VermeulenArjan Veldsink
11 feb 2018Marathoncompetitie 13Heren C4Bianca VermeulenHan AnemaArie Treur
4 feb 2018Marathoncompetitie 12Heren C4Joris ScholteVictor van†der DoornWim Graas
21 jan 2018Marathoncompetitie 11Heren C4Jan ReijnenLinda KrikkeJoris Scholte
14 jan 2018Marathoncompetitie 10Heren C4Joris ScholteVictor van†der DoornLinda Krikke
7 jan 2018Marathoncompetitie 9Heren C4Jos HovelingMarius ten HerkelJoris Scholte
17 dec 2017Marathoncompetitie 8Heren C4Linda KrikkeJan ReijnenWilco Kraamer
3 dec 2017Marathoncompetitie 7Heren C4Maaike ColjťJan ReijnenDirk Jan Glastra
26 nov 2017Marathoncompetitie 6Heren C4Emma KoleJasper van der MarelIsa Molenaar
19 nov 2017Marathoncompetitie 5Heren C4Emma KoleJos HovelingRoeland Mennink
12 nov 2017Marathoncompetitie 4Heren C4Elia van UchelenJasper van der MarelEmma Kole
5 nov 2017Marathoncompetitie 3Heren C4Jasper van der MarelBianca VermeulenTeun Roetman
29 oct 2017Marathoncompetitie 2Heren C4Linda KrikkeEmma KoleIsa Molenaar
15 oct 2017Marathoncompetitie 1Heren C4Niels SpruijtJasper van der MarelEmma Kole
8 oct 2017TrainingsmarathonHeren C4Jos HovelingEmma KoleTeun Roetman
1 oct 2017TrainingsmarathonHeren C4Arie TreurJos HovelingArjan Veldsink

Jongens Jun. A

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
7 jan 2018Gewestelijk kampioenschap NH/U - JeugdJongens Jun. ATom de GoedeDouwe BoonstraWesley Hollenberg
17 feb 2018Nederlands Kampioenschap jeugdJongens Jun. AMichel EenkhoornTeun de WitTom den Heijer

Jongens Jun. B

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
7 jan 2018Gewestelijk kampioenschap NH/U - JeugdJongens Jun. BGert Jan van DiepenLuuk van TimmerenBart van Duren
17 feb 2018Nederlands Kampioenschap jeugdJongens Jun. BJordy van WorkumIvar ImmerzeelDaan Gelling

Jongens Jun. C

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
7 jan 2018Gewestelijk kampioenschap NH/U - JeugdJongens Jun. CIvo de La PorteDaan BerkhoutStan van Vliet
17 feb 2018Nederlands Kampioenschap jeugdJongens Jun. CRuben LigtenbergArjen van DammeIvo de La Porte

Jongens Pup. A

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
21 jan 2018Marathoncompetitie jeugd finaleJongens Pup. AJasper van der MarelOtto ImmerzeelMoos Kruis
17 dec 2017Marathoncompetitie jeugd 4Jongens Pup. AJasper van der MarelOtto ImmerzeelMark Withagen
26 nov 2017Marathoncompetitie jeugd 3Jongens Pup. AJasper van der MarelOtto ImmerzeelMark Withagen
29 oct 2017Marathoncompetitie jeugd 2Jongens Pup. AJasper van der MarelOtto ImmerzeelMoos Kruis
15 oct 2017Marathoncompetitie jeugd 1Jongens Pup. AJasper van der MarelOtto ImmerzeelMark Withagen
7 jan 2018Gewestelijk kampioenschap NH/U - JeugdJongens Pup. AFreek van der HamBret GrootJorrit Wynia
17 feb 2018Nederlands Kampioenschap jeugdJongens Pup. AFreek van der HamThijmen PaardekooperNiklas Reinders

Jongens Pup. B

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
21 jan 2018Marathoncompetitie jeugd finaleJongens Pup. BNiels de KruijkCas van DeurenAsif Muhammad
17 dec 2017Marathoncompetitie jeugd 4Jongens Pup. BPelle BolsiusNiels de KruijkAsif Muhammad
26 nov 2017Marathoncompetitie jeugd 3Jongens Pup. BNiels de KruijkCas van Deuren
29 oct 2017Marathoncompetitie jeugd 2Jongens Pup. BNiels de KruijkPelle Bolsius
15 oct 2017Marathoncompetitie jeugd 1Jongens Pup. BNiels de KruijkAsif MuhammadPelle Bolsius
7 jan 2018Gewestelijk kampioenschap NH/U - JeugdJongens Pup. BAsif MuhammadMenno van EigIds van Komen
17 feb 2018Nederlands Kampioenschap jeugdJongens Pup. BTygo KompierRens VergeerMenno van Eig

Masters

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
25 feb 2018Zesbanen toernooi 12MastersRobert GaasenbeekKurt WubbenArnold Gaasenbeek
3 feb 2018Zesbanen toernooi 11MastersRobert GaasenbeekEdwin RoetmanArjan Bakker
20 jan 2018Zesbanen toernooi 10MastersArnold GaasenbeekTonny van VlietRobert Gaasenbeek
14 jan 2018Zesbanen toernooi 9MastersRobert GaasenbeekRobin VeermanJohn van Dijk
3 jan 2018Zesbanen toernooi 8MastersKurt WubbenArnold GaasenbeekArno van der Veen
29 dec 2017Zesbanen toernooi 7MastersArnold GaasenbeekJohn van DijkRobert Gaasenbeek
16 dec 2017Zesbanen toernooi 6MastersKees MooijerJan HubertRobert Gaasenbeek
10 dec 2017Zesbanen toernooi 5MastersArnold GaasenbeekGem WenderEdwin Roetman
1 dec 2017Zesbanen toernooi 4MastersTonny van VlietRobert WiertsKurt Wubben
5 nov 2017Zesbanen toernooi 3MastersRobert GaasenbeekRobin VeermanPaul Robijn
4 nov 2017Zesbanen toernooi 2MastersKurt WubbenRobert GaasenbeekArjan Bakker
22 oct 2017Zesbanen toernooi 1MastersKurt WubbenRichard KramerArnold Gaasenbeek
18 feb 2018BaankampioenschapMastersRobert GaasenbeekArnold GaasenbeekEdwin Roetman
3 dec 2017Evert Kroon BokaalMastersArnold GaasenbeekRobert GaasenbeekJolle Landman
22 nov 2017Gewestelijk kampioenschap NH/UMastersArnold GaasenbeekArno van der VeenTonny van Vliet
12 nov 2017Gewestelijk Kampioenschap Zuid-HollandMastersPaul RobijnArjan BakkerRemco de Mik
16 feb 2018Open Nederlands KampioenschapMastersArnold GaasenbeekArjan ElferinkArno van der Veen
6 feb 2018Flevobokaal 5 - finaleMastersArnold GaasenbeekRenť van der MeulenHans van de Wetering
9 jan 2018Flevobokaal 3MastersArno van der VeenArnold StamArnold Gaasenbeek
1 jan 2018Nederlands KampioenschapMastersErben WennemarsKurt van de NesArnold Gaasenbeek
19 dec 2017Flevobokaal 2MastersArno van der VeenArnold StamRichard Kramer
12 dec 2017Flevobokaal 1MastersRichard KramerArnold StamArnold Gaasenbeek

Masters 40-55

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
6 feb 2018Flevobokaal 5 - finaleMasters 40-55Klaas van den BergAnton MinkGerard Oord
9 jan 2018Flevobokaal 3Masters 40-55Lieuwe van der VeenKlaas van den BergPeter Buurma
19 dec 2017Flevobokaal 2Masters 40-55Pieter DijkshoornLieuwe van der VeenBroer Blaauwbroek
12 dec 2017Flevobokaal 1Masters 40-55Pieter DijkshoornLieuwe van der VeenSymen Algra

Masters 50

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
16 feb 2018Open Nederlands KampioenschapMasters 50Renť van der MeulenPaul RobijnJohan Boonstra

Masters 55

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
6 feb 2018Flevobokaal 5 - finalemasters 55Ronald HorstmanHenk van WalderveenJan Welles
9 jan 2018Flevobokaal 3masters 55Aart van DalenJacques de VriesLeo Kluifhooft
19 dec 2017Flevobokaal 2masters 55Henk van WalderveenBart SchaafsmaLeo Kluifhooft
12 dec 2017Flevobokaal 1masters 55Jan de GrootLeo KluifhooftLeendert Wals

Masters 60

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
16 feb 2018Open Nederlands KampioenschapMasters 60Albert BakkerAart van DalenJan Mein

Masters Dames

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
16 feb 2018Open Nederlands Kampioenschapmasters damesMarianne van LeeuwenErica Della Guardia-De JongNicole de Koning

Meisjes Jun. A

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
7 jan 2018Gewestelijk kampioenschap NH/U - JeugdMeisjes Jun. APien van den BosTessa SnoekSuzanne Klous
17 feb 2018Nederlands Kampioenschap jeugdMeisjes Jun. ADieuwertje van KalkenMarijke GroenewoudJanet Beers

Meisjes Jun. B

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
7 jan 2018Gewestelijk kampioenschap NH/U - JeugdMeisjes Jun. BMerel ConijnRoos MarkusEmma Kant
17 feb 2018Nederlands Kampioenschap jeugdMeisjes Jun. BMerel ConijnKim TalsmaEmma Kant

Meisjes Jun. C

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
7 jan 2018Gewestelijk kampioenschap NH/U - JeugdMeisjes Jun. CPien SmitEvelien VijnVera van Ditshuizen
17 feb 2018Nederlands Kampioenschap jeugdMeisjes Jun. CEvelien VijnRamona WesterhuisNika van Dasselaar

Meisjes Pup. A

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
21 jan 2018Marathoncompetitie jeugd finaleMeisjes Pup. ADemi MeintenFleur Visser
17 dec 2017Marathoncompetitie jeugd 4Meisjes Pup. AJanna BolsiusDemi MeintenEsther Withagen
26 nov 2017Marathoncompetitie jeugd 3Meisjes Pup. ADemi MeintenEsther WithagenFleur Visser
29 oct 2017Marathoncompetitie jeugd 2Meisjes Pup. ADemi MeintenFleur VisserJade Repko
15 oct 2017Marathoncompetitie jeugd 1Meisjes Pup. AJanna BolsiusEsther WithagenFleur Visser
7 jan 2018Gewestelijk kampioenschap NH/U - JeugdMeisjes Pup. AJanne BerkhoutJanna BolsiusMijntje de Jong
17 feb 2018Nederlands Kampioenschap jeugdMeisjes Pup. APatricia KootJanna BolsiusJillian Knook

Meisjes Pup. B

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
21 jan 2018Marathoncompetitie jeugd finaleMeisjes Pup. BMaaike KoelewijnSenna LammeAnne Murk
17 dec 2017Marathoncompetitie jeugd 4Meisjes Pup. BSenna LammeMaaike KoelewijnAnne Murk
26 nov 2017Marathoncompetitie jeugd 3Meisjes Pup. BSenna LammeMaaike KoelewijnAnne Murk
29 oct 2017Marathoncompetitie jeugd 2Meisjes Pup. BMaaike KoelewijnAnne MurkCharmayne van den Berg
15 oct 2017Marathoncompetitie jeugd 1Meisjes Pup. BMaaike KoelewijnSenna LammeAnne Murk
7 jan 2018Gewestelijk kampioenschap NH/U - JeugdMeisjes Pup. BRosalie van VlietMelissa MooijmanSofia Schilder
17 feb 2018Nederlands Kampioenschap jeugdMeisjes Pup. BMayke VriesingaIsa LeroyDonna Noor Gemser

Neo Senioren

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
1 jan 2018Nederlands KampioenschapNeo SeniorenJeroen JanissenJan KorenbergJesse Vriend

Topdivisie Dames

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
3 mar 2018KPN Marathon Cup 16 - FinaleTopdivisie DamesLisa van der GeestIris van der SteltBeau Wagemaker
17 feb 2018KPN Marathon Cup 15 - Ruud Aerts Sport marathonTopdivisie DamesLisa van der GeestJessica MerkensImke Vormeer
10 feb 2018KPN Marathon Cup 14Topdivisie DamesLisa van der GeestJanneke EnsingManon Kamminga
9 feb 2018KPN Marathon Cup 13 - PCH Dienstengroep MarathonTopdivisie DamesIris van der SteltIneke DeddenMargo van de Merwe
20 jan 2018KPN Marathon Cup 12 - Bouwselect MarathonTopdivisie DamesIneke DeddenIrene SchoutenIris van der Stelt
13 jan 2018KPN Marathon Cup 11Topdivisie DamesLisa van der GeestEmma EngbersAggie Walsma
6 jan 2018KPN Marathon Cup 10Topdivisie DamesIrene SchoutenMarijke GroenewoudLisa van der Geest
23 dec 2017KPN Marathon Cup 9Topdivisie DamesLisa van der GeestEmma EngbersIris van der Stelt
16 dec 2017KPN Marathon Cup 8 - De Uithof BokaalTopdivisie DamesFrancesca LollobrigidaManon KammingaIris van der Stelt
9 dec 2017KPN Marathon Cup 7 - De Scheg MarathonTopdivisie DamesKelly SchoutenIris van der SteltManon Kamminga
25 nov 2017KPN Marathon Cup 6 - AB Vakwerk Marathon/Sjoerd Huisman BokaalTopdivisie DamesIris van der SteltJanneke EnsingElsemieke van Maaren
18 nov 2017KPN Marathon Cup 5 - Jan van der Hoorn schaatssport marathonTopdivisie DamesIris van der SteltCorina StrikwerdaElma de Vries
11 nov 2017KPN Marathon Cup 4 - Skate4AIR MarathonTopdivisie DamesJanneke EnsingLisa van der GeestImke Vormeer
4 nov 2017KPN Marathon Cup 3 - AB Vakwerk MarathonTopdivisie DamesIrene SchoutenAnnouk van der WeijdenIris van der Stelt
28 oct 2017KPN Marathon Cup 2 - KPMS Bouwadvies MarathonTopdivisie DamesFrancesca LollobrigidaJanneke EnsingAggie Walsma
21 oct 2017KPN Marathon Cup 1 - 46-ste Jaap Eden TrofeeTopdivisie DamesLisa van der GeestCarien KleibeukerElma de Vries

Topdivisie Heren

datumwedstrijdcategorie   goud  zilver  brons
3 mar 2018KPN Marathon Cup 16 - FinaleTopdivisie HerenSimon SchoutenBart SwingsSjoerd den Hertog
17 feb 2018KPN Marathon Cup 15 - Ruud Aerts Sport marathonTopdivisie HerenArjan StroetingaSjoerd den HertogSimon Schouten
10 feb 2018KPN Marathon Cup 14Topdivisie HerenArjan StroetingaRobin SnoekCrispijn AriŽns
9 feb 2018KPN Marathon Cup 13 - PCH Dienstengroep MarathonTopdivisie HerenSjoerd den HertogSimon SchoutenEvert Hoolwerf
20 jan 2018KPN Marathon Cup 12 - Bouwselect MarathonTopdivisie HerenSjoerd den HertogArjan StroetingaSimon Schouten
13 jan 2018KPN Marathon Cup 11Topdivisie HerenCrispijn AriŽnsJohan KnolMarcel van Ham
6 jan 2018KPN Marathon Cup 10Topdivisie HerenArjan StroetingaSjoerd den HertogRobert Post
1 jan 2018Nederlands KampioenschapTopdivisie HerenSimon SchoutenJorrit BergsmaFrank Vreugdenhil
23 dec 2017KPN Marathon Cup 9Topdivisie HerenBart SwingsJorrit BergsmaSjoerd den Hertog
16 dec 2017KPN Marathon Cup 8 - De Uithof BokaalTopdivisie HerenBart de VriesMarcel van HamJohan Knol
9 dec 2017KPN Marathon Cup 7 - De Scheg MarathonTopdivisie HerenEvert HoolwerfCrispijn AriŽnsSjoerd den Hertog
25 nov 2017KPN Marathon Cup 6 - AB Vakwerk Marathon/Sjoerd Huisman BokaalTopdivisie HerenIngmar BergaMats StoltenborgRobert Post
18 nov 2017KPN Marathon Cup 5 - Jan van der Hoorn schaatssport marathonTopdivisie HerenMats StoltenborgArjan StroetingaEvert Hoolwerf
11 nov 2017KPN Marathon Cup 4 - Skate4AIR MarathonTopdivisie HerenGary HekmanEvert HoolwerfSjoerd den Hertog
4 nov 2017KPN Marathon Cup 3 - AB Vakwerk MarathonTopdivisie HerenCrispijn AriŽnsBob de VriesFrank Vreugdenhil
28 oct 2017KPN Marathon Cup 2 - KPMS Bouwadvies MarathonTopdivisie HerenEvert HoolwerfCrispijn AriŽnsLeander van der Geest
21 oct 2017KPN Marathon Cup 1 - 46-ste Jaap Eden TrofeeTopdivisie HerenEvert HoolwerfBart SwingsCrispijn Ariens
GoFysio Actieve Therapie
Dennis Verlaan, Schaatsen slijpen meer
Steun ons bij het draaiend houden van deze website. Alle hulp is welkom. Echt! Interesse in adverteren/sponsoren? Schiet ons aan of mail ons.

Wedstrijdkalender

Seizoen 2014-2015 zit erop.
Geen toekomstige wedstrijden gevonden.

Zoek uitslagen

Voer een (deel van een) naam in: